O NAS

Aktualności
Nasza misja
Nasz zespół
Kariera

AKTUALNOŚCI

Z myślą o restauracjach.
Beyond.pl - partnerem technologicznym SiteCity.
Rozpoczęliśmy naszą działalność.

NEWSLETTER

Zamów bezpłatnie newsletter SiteCity. Wprowadź swój e-mail:

Nasz zespół.

Nasz zespółProjekt systemu SiteCity powstał przy współpracy specjalistów z zakresu tworzenia systemów informatycznych, webdesignerów, eMarketingu, ePR i Internetu w szczególności Web 2.0. Stworzyliśmy zespół pełen wizji i zapału do pracy.

Głównym projektantem systemu jest osoba posiadająca bogate doświadczenie w tym zakresie. Dotychczasowa praca w agencjach interaktywnych oraz przy prowadzeniu wielu projektów informatycznych pozwoliła na stworzenie systemu do samodzielnego tworzenia serwisów www. Systemu łatwego i intuicyjnego w obsłudze.

Tworzeniem treści na serwisy www, oraz promocją zajmuje się zespół złożony z doświadczonych specjalistów od eMarketingu i ePR. To ludzie szukający wyzwań i zorientowani na sukces. Gwarantuje to, że treści na Twoim serwisie www jak i wszelkie treści potrzebne do kampanii promocyjnych będą przygotowane w pełni profesjonalnie. Będą dokładnie dostosowane pod docelową grupę odbiorców – czyli Twoich potencjalnych klientów. Kampanie zaś zostaną zaplanowane tak, aby zmaksymalizować ich efektywność.

Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom wysokiej jakości usługi.